Food4You startade 2002 i Hässleholm.

Food4You säljer, lagerhåller och distribuerar främst djupfrysta produkter till svensk dagligvaruhandel genom våra egna varumärken Fisherman Seafood, Majas, Lantgården och Farmers Chicken. Våra inköp, från svenska och internationella samarbetspartners,  har den kompetens som motsvarar våra kvalitetskrav.
Food 4 You har en lång och bred erfarenhet inom butik- och grossistnäringen och är en professionell aktör på marknaden.


Vår affärsidé!  -Goda relationer, hög servicenivå och bra lönsamhet.

Food4You

Röingegatan 25

28138 Hässleholm

Kontoret i Hässleholm har öppet:

Måndag - Fredag 08:00 - 17:00

Varmt välkommen!

  • Black Edin Ikon
  • Black Instagram Ikon
  • Facebook Basic Black

- VI ÄR FOOD4YOU -

Carina Paulson
Inköp

0451 - 423 51

0706-59 94 04

carina.paulson@food4you.se

Maj-Lis Edenklint
Ekonomi

0451 - 423 53

0706-59 94 45

maj-lis.edenklint@food4you.se

Anders Ålhagen
Säljare Syd
Janne Svensson
VD/Inköp

0451 - 423 50

0706-59 94 02

janne.svensson@food4you.se

Ing-Marie Landgren
Innesäljare

0451-42 359

0706-59 94 60

ing-marie.landgren@food4you.se

Jörgen Elowson
Försäljningschef/Säljare
Stockholm
Joachim Andersson
Innesäljare

0451-42 358

0722-24 23 58

joachim.andersson@food4you.se

VAKANT
Säljare Öst-Väst

0451-466 50

info@food4you.se

Joakim Sköldqvist Säljare Stockholm/Mälaredalen
Snabbt, enkelt och lätt! Kontakta oss här...
  • Vit Edin Ikon
  • Vit Instagram Ikon
  • Facebook - Vit Circle

Tel: 0451-466 50

Fax: 0451-466 98

Mejlinfo@food4you.se

Besöks- & Postadress: Röingegatan 25, 281 38 Hässleholm

Leveransadress: KLT Kjellssons Logistik & Transport · Industrigatan 39, port 15-18 · 291 36 Kristianstad